Zawsze będziemy pamiętać…

Odszedł dziś w nocy w wieku 38 lat nasz przyjaciel – Przemek „Cacek” Cackowski z Grudziądza. Przemek był człowiekiem niezwykle utalentowanym muzycznie. Pięknie śpiewał, grał na klawiszach i gitarze, komponował i pisał teksty piosenek.

Z Fundacją „Wygrajmy Razem” był związany od początku jej istnienia. Współtworzył wiele naszych muzycznych projektów jak Przegląd Piosenki „Dotyk Dźwięku”, czy koncerty z cyklu „Wygrajmy Razem Mimo Wszytko”. Był członkiem fundacyjnego zespołu „Mezalians Art”, z którym nagrał w 2017 roku debiutancki album. Cacek skomponował także muzykę do hymnu naszej fundacji pod tytułem „Razem łatwiej”.

Czarno biały fotos Przemek gra na fortepianie. Wokół niego kolorowe fotografie - okładka z nagranej płyty "Razem Łatwiej", wspólna praca w studio nagraniowym nad krążkiem, występ z Mezaliansami w dąbrowskim PKZ i na krakowskim rynku na zaproszenie Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko.
Muzyczne wspomnienia na fotografiach…

Przez ostatnie lata Przemek miał spore kłopoty ze zdrowiem, ale była nadzieja. Przygotowywał się do przeszczepu nerki od własnej siostry. Niestety nie doczekał operacji. Wiemy, że Cacek już nie cierpi i nic go nie boli, ale dla nas to ogromna strata. Łączymy się w bólu z jego rodzicami, siostrą, siostrzeńcem i wszystkimi bliskimi. Będziemy zawsze pamiętać o Przemku. Pozostanie w naszych serduchach…