Przejdź do treści

Jak nam pomóc?

Aby działalność fundacji mogła być w pełni realizowana, a co za tym idzie mogła nieść pomoc osobom potrzebującym niezbędne jest zaangażowanie się szeregu osób oraz innych podmiotów w tym korporacyjnych takich jak : firmy, urzędy, organizacje III sektora itp.

Nasza fundacja pragnie zaprosić do współpracy w podejmowanych przez nas inicjatywach wszystkich, którzy widzą w tym sens.

Baner Fundacji Wygrajmy Razem z numerem KRS i z info o 1,5% procent
Baner

Jesteś przedsiębiorcą ? Chciałbyś pomóc, przyłącz się do Nas.

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju formy materialnego i niematerialnego wsparcia, prowadzonych przez nas inicjatyw oraz osób będących naszymi podopiecznymi.

(Uwaga! Od 27.11.2012 Fundacja „WYGRAJMY RAZEM” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Oznacza to, że można przekazywać 1,5% podatku dochodowego na nasze cele statutowe. Wystarczy tylko wpisać nasz numer  KRS:

KRS: 0000369145

Inne formy wsparcia Fundacji „Wygrajmy Razem”:

  • możesz przekazać darowiznę na cele statutowe naszej fundacji, którą następnie możesz odliczyć od podatku, 
  • zostać darczyńcą  (Twoja firma może włączyć się finansowo bądź materialnie w konkretne działania, projekty, przedsięwzięcia),
  • propagować idee przyświecające fundacji i rozpowszechniać informacje na temat jej działalności.

Nasz numer konta bankowego: 

Bank BNP Paribas S.A. 

40 2030 0045 1110 0000 0243 9420

w odpowiednie pole zeznania podatkowego. W rubryce o dodatkowych informacjach warto dopisać: „na cele statutowe”. 

Jesteś osobą chętną do pomocy innym? Zapraszamy!:

  • możesz zostać wolontariuszem (poprzez nawiązanie współpracy w jednym z organizowanych projektów lub podpisując z nami umowę , skutkującą nawiązaniem stałej współpracy),
  • wspomóc nas finansowo (środki finansowe, które przelejesz na nasze konto, wpisując w tytule przelewu „Darowizna” mozesz odliczyć od podatku),
  • przekazać na rzecz naszej fundacji 1,5% podatku dochodowego,

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!