Przejdź do treści

Zapraszamy na XII Przegląd Piosenki „Dotyk Dźwięku” w Dąbrowie Górniczej

Wszystkie sprawy związane z niedzielnym koncertem już prawie dopięte! Dziś rozpoczynają się „Dni Dąbrowy Górniczej”, a jutro przyjadą do naszego miasta wspaniali wokaliści i rozpoczną się próby do dwunastej edycji Przeglądu „Dotyk Dźwięku”.

W tym roku na dużej scenie w Parku Hallera artyści Przeglądu zaśpiewają, mocne rockowe kawałki! Możemy zdradzić, że usłyszeć będzie można takie hity jak: „Boskie Buenos” Manammu, „Tańcz głupia tańcz” Lady Punk, „Wehikuł Czasu” Dżemu, czy ”Biała armia” Bajmu.

Dotyk Dźwięku 2019 Plakat

Prawdziwa moc dźwięku gwarantowana! W imprezie wezmą również udział wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej przygotowani przez wokalistkę – Panią Aleksandrę Stano.

Swoje trzy grosze dorzuci także do Przeglądu działający przy Fundacji „Wygrajmy Razem” zespół wokalny MEZALIANS ART. Instrumentalną oprawę zapewni (jak co roku) zespół muzyczny ECHOTOWN. Startujemy o godzinie 18.00 i gorąco zapraszamy wszystkich na XII Przegląd „Dotyk Dźwięku” w imieniu Organizatorów: Pałac Kultury Zagłębia, Fundacji „Wygrajmy Razem”, SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej!