Przejdź do treści

Zapraszamy na koncerty

Szybkimi krokami zbliża się wiosna i wszystko budzi się do życia, a ludzie naszej fundacji nabierają jeszcze większej energii do działania. Jutro, „Dzień Kobiet”, a tak się składa, że w zespole Fundacji „Wygrajmy Razem” jest tylko dwóch facetów i aż siedem, wspaniałych dziewczyn.

Rozpoczynamy więc świętowanie, muzycznie i z przytupem! Już jutro w Centrum Aktywności Obywatelskiej, Łukasz Baruch w towarzystwie koleżanek poprowadzi warsztaty sensoryczne i zaśpiewa koncert dla Dąbrowskiej Rady Seniorów. W sobotę, 9 marca gorąco zapraszamy

wszystkich (a zwłaszcza Panie ???? ) na plac im. generała J. Bema w Dąbrowie Górniczej – Gołonogu. Tam, odbędzie się wspaniały koncert w wykonaniu Karoliny Żelichowskiej, Łukasza Barucha, jak również zaproszonych dąbrowskich artystek: Agaty Widery-Burdy, Julii Błach, Mileny Nowak, Mai Piłat.

Koncert poprowadzi znany, dąbrowski wodzirej, DJ i społecznik – Łukasz Kolber. Będziemy śpiewać, wręczać i częstować ???? Musicie być z nami, koniecznie!!! Startujemy o godz. 16.30.

Plakat: Koncert KOBIETY JAK TE KWIATY, data: 9.03.2024, start: godz. 16.30. Wystąpią: Julia Błach, Milena Nowak, Maja Piłat,
Agata Widera - Burda, Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch
Plakat promujący koncert