Przejdź do treści

Zapraszamy na koncert pt. „Ten zimowy czas” do Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Centrum Kultury Wrocław Zachód, Fundacja Wygrajmy razem i Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko mają przyjemność zaprosić Państwa 24 stycznia 2016 roku o godzinie 17.00, na koncert noworoczny pt. „TEN ZIMOWY CZAS” w wykonaniu niepełnosprawnych artystów.

plakat ten zimowy czas  plakat krzywe 3 WWW

Przy akompaniamencie fortepianu, perkusji i gitar artyści zaprezentują niezwykły repertuar, na który składać się będą znane i lubiane utwory świąteczne jak „Christmas song” czy „Coraz bliżej święta”, a w zimowy i karnawałowy nastrój wprawią Państwa piosenki o magii białej pory roku jak „Ten zimowy czas”, „Na całej połaci śnieg” i inne. Utwory wykonają dla Państwa wokaliści: Klaudia Borczyk, Monika Czerczak, Aneta Leńska, Aleksandra Nykiel, Karolina Żelichowska, Łukasz Baruch, Grzegorz Dowgiałło i Mariusz Trzeciak. Wokalistom akompaniować będą: Tomasz Grabowy (gitara basowa), Jarosław Korzonek (perkusja), Łukasz Perek (piano), gitary i kierownictwo muzyczne Krzysztof Żesławski.

Koncert pt. „TEN ZIMOWY CZAS” jest jednym z cyklu koncertów o różnej tematyce, które od kilku lat są realizowane w Centrum Kultury Wrocław Zachód. Przedsięwzięcia cieszyły się tak ogromną popularnością wśród wrocławskiej publiczności, że Dyrekcja centrum kultury postanowiła ruszyć z koncertami w Polskę. Wśród wokalistów angażowanych do tego artystycznego projektu znaleźli się także ci ściśle współpracujący z dąbrowską fundacją „Wygrajmy Razem”. Nie dziwi zatem fakt, że Centrum Kultury Wrocław Zachód zawita ze swoim projektem do Dąbrowy Górniczej i Pałacu Kultury Zagłębia.

Serdecznie zapraszamy!