Przejdź do treści

Zapraszamy na koncert charytatywny „Podaj dobro dalej”

Dąbrowa Górnicza w sobotę 14 maja o godzinie 18.00 w restauracji Villa Moda przy ul. Kościuszki 4b odbędzie się koncert charytatywny „Podaj Dobro Dalej” na rzecz Doroty Kuzimskiej, walczącej z nowotworem dąbrowianki. Koncert organizuje Stowarzyszenie Kobieta Liderem Świata wraz z partnerami. Wstęp wolny.

O wyjątkowy nastrój przepełnionego dobrem i nadzieją sobotniego popołudnia zadbają tacy artyści jak Rafał Kozieł, Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch z Fundacji Wygrajmy Razem, kabaret  DNO, Chór gospel „Z Miłości” oraz Szkoła Tańca Extreme. 

Dorota Kuzimska jest samotną mamą dwóch nastoletnich córek i wraz z nimi od zawsze mieszka w Dąbrowie Górniczej. Musi mieć siłę, aby samotnie wychować córki, ale też aby stawić czoła i całkowicie wygrać batalię o swoje życie z rakiem. Wydarzenie jest okazją by poznać tę niezwykłą, silną kobietę osobiście. 


W trakcie trwania imprezy odbywać się będzie aukcja oraz zbiórka pieniężna, w której udział mogą wziąć wszyscy ci, który chcą wesprzeć Dorotę w jej heroicznej walce. 


Zbiórka na przecz Doroty Kuzimskiej pod nazwą „Przywrócić uśmiech” uzyskała od Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji numer 2015/3723/OR. 

Osoby, które z różnych przyczyn nie będą uczestniczyły w koncercie, a chciałyby okazać wsparcie jego bohaterce mogą dokonywać wpłat na stworzone do tego celu konto bankowe Stowarzyszenia Kobieta Liderem Świata: Bank BGŻ PNP Paribas S.A. 90 2030 0045 1170 0000 0543 5730. 

Partnerami akcji są: Fundacja Godne Życie, Villa Moda, Fundacja Wygrajmy Razem, Stowarzyszenie Ziemia i My, Centrum Komunikacji i Mediacji DIALOG, Stowarzyszenie Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego, Będzińskie Stowarzyszenie Amazonek, Nowe Pokolenie, CNiB ŻAK, Kościół Boży w Rudzie Śląskiej, King`s Kids Polska. 


Honorowy patronat nad koncertem objął Prezydent Dąbrowy Górniczej Zbigniew Podraza.

plakat