Przejdź do treści

Zapraszamy na IX Edycję „Dotyku Dźwięku”!

Zbliża się kolejna, dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych i Słabo Widzących „Dotyk Dźwięku”. Jest to koncert, który od 2008 roku odbywa się jako jeden z stałych elementów Dni Dąbrowy Górniczej. I tym razem, już 29 Maja na dąbrowskiej scenie w Parku Hallera zaśpiewają wspaniali artyści, dla których muzyka to wielka pasja i odskocznia od codziennych problemów związanych z niepełnosprawnością.

W tym roku artystyczny organizator przedsięwzięcia (Fundacja „Wygrajmy Razem”) zaprosił wokalistów, którzy jeszcze nigdy nie gościli w Dąbrowie Górniczej. Zaśpiewają oni solo, a także w duetach z członkami grupy wokalnej „Mezalians Art” (zespół działający przy Fundacji „Wygrajmy Razem”).

Założyciele dąbrowskiej organizacji (Karolina Żelichowska, Łukasz Baruch) nigdy nie ograniczają zaproszonych gości w doborze repertuaru, dlatego też publiczność będzie miała szansę usłyszeć nie tylko wielkie, polskie przeboje, ale także standardy jazzowe, a nawet piosenkę włoską. Jak co roku w popisach wokalnych artystom towarzyszyć będzie profesjonalny zespól muzyczny „Echotown”. Gorąco zapraszamy do Parku Hallera w ostatni dzień „Dni Dąbrowy Górniczej”, to jest w niedzielę – 29.05. Start godz. 16.00. 

PLAKAT 2016 TEN PLAKAT www

Wersja plakatu do obejrzenia: 

PLAKAT 2016 DOTYK DŹWIĘKU