Przejdź do treści

Zagramy dla WOŚP…

Praktycznie co roku, zespół Fundacji „Wygrajmy Razem” angażuje się w działania podczas finału WOŚP. Nie inaczej będzie teraz. W sobotę Łukasz Baruch i jego przyjaciele ze stowarzyszenia Inicjatywa Dąbrowska (którego Baruch jest członkiem), Stowarzyszenia Pogoria Morsuje, OSP Tucznawa, jak również ludzie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Trzebiesławice przygotują pyszny żurek i ciasta.

Specjały będą wydawane za wrzutkę do puszki podczas finału WOŚP w Dąbrowie Górniczej nad jeziorem Pogoria III. Będzie tez chleb ze smalcem i bigos od restauracji Domolo. Wydarzenie w Dąbrowie rozpoczyna się o 12.00. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy także do Sosnowca na górkę środulską, gdzie finał WOŚP organizuje sosnowieckie IX LO z Urzędem Miejskim w Sosnowcu. Tam zaśpiewają takie gwiazdy jak Feel i Blue Cafe. Wystąpią również Karolina Żelichowska, Łukasz Baruch i Grzegorz Dowegiałło. Migawki m.in. z sosnowieckiego finału będzie można obejrzeć w telewizji TVN, TV24 i TTV. UWAGA!!! Wejście artystów Fundacji „Wygrajmy Razem” w TVN dokładnie o godz. 14.27 Zapraszamy ?

30 finał WOŚP
Finał WOŚP po raz 30-sty…