Przejdź do treści

Zachęcamy do głosowania na nasz projekt!

Sieć hipermarketów TESCO co roku organizuje akcję „Decydujesz – pomagamy”, mającą na celu wsparcie finansowe wartościowych projektów, skierowanych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Firma TESCO w drodze konkursu wybiera kilka inicjatyw, a następnie pozwala swoim klientom zadecydować, które z projektów powinny zostać zrealizowane.

W tym roku, gronie najlepszych pomysłów znalazł się nasz projekt warsztatów dla dzieci z tworzenia filmów animowanych pod hasłem: „Edu-Animacja”. Gorąco zachęcamy do oddania głosu!

Plakat Revit Animacja

Opis naszego projektu:

Warsztaty adresowane są do dzieci ze świetlic środowiskowych działających w Dąbrowie Górniczej. Celem projektu jest realizacja zajęć, podczas których uczestnicy stworzą film animowany pod okiem wybitnych reżyserów. Dzieło autorstwa dzieci będzie uczyć wrażliwości i tolerancji, ponieważ opowie o życiu niewidomych. Film będzie wyświetlany w przedszkolach i szkołach w ramach akcji „Miej Obraz Osoby Niewidomej”. Projekt pozwoli na edukację dzięki atrakcyjnej formie, jaką jest animacja.

Zachęcamy do oddania głosu – jeszcze przez ten tydzień do 17.02.2019. 🙂