Przejdź do treści

Z pieśnią na ustach w okolicach Rzeszowa

Miniony tydzień był dla Zarządu Fundacji „Wygrajmy Razem” czasem wypełnionym wyjazdami i koncertami. Jednak Karolina i Łukasz nie narzekają, bo przecież muzyka i śpiew to ich wielka pasja.

W czwartek (10.09) Zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem” gościł w miejscowości Nowa Sarzyna (50 km od Rzeszowa), na organizowanym tam XII Powiatowym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych.

Duet dąbrowskich wokalistów został tam zaproszony w charakterze gości specjalnych przez Prezesa Stowarzyszenia „Dobry dom” – Pana Maraka Piechutę. Łukasz i Karolina zaśpiewali dla uczestników przeglądu solo i w duecie, także przysłuchiwali się poszczególnym wykonawcom. Okazuje się bowiem, ze udział w tego typu przedsięwzięciach jest znakomitą okazją do nawiązywania współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi, a także szansą „wyławiania muzycznych talentów”, którzy są następnie angażowani do projektów Fundacji „Wygrajmy Razem”.

Założyciele dąbrowskiej fundacji byli pod wrażeniem wysokiego poziomu konkursu i entuzjazmu publiczności, która wspaniałym aplauzem dopingowała występujących. Organizacja tegorocznego konkursu zbiegła się z jubileuszem 15 lecia Stowarzyszenia „Dobry dom” i 10 lecia działającego przy nim Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób niepełnosprawnych. Było więc wiele powodów do radości i świętowania, muzyczne występy uczestników konkursu były doskonałym uzupełnieniem obchodów jubileuszu.

 Śpiewający Zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem”

rzeszow1
rzeszow2

Karolina i Łukasz otrzymują nagrodę za wspieranie talentów

rzeszow3

Artyści na scenie

rzeszow02