Przejdź do treści

Występy i promocja płyty „Razem Łatwiej”

W sobotę 30 września Mariusz Trzeciak i Łukasz Baruch wystąpili w radio Kraków. Odbył się tam organizowany przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” 35 koncert pod tytułem „Zaczarowane Radio Kraków”, w którym występują finaliści i laureaci Festiwalu „Zaczarowanej Piosenki” im. Marka Grechuty. Koncert stał się także świetną okazją do promocji świeżo wydanej płyty Mezaliansów, w którym to zespole Łukasz i Mariusz śpiewają. 

Prosto z Krakowa panowie już w towarzystwie Iwony Zięby i Karoliny Żelichowskiej wyruszyli w 400 kilometrową podróż do Bytomia Odrzańskiego na 18 urodziny Festiwalu Twórczości Niewidomych „Widzieć Muzyką”. Czekał tam już na nich Przemek Cackowski. Od tego konkursu zaczęła się historia zespołu MEZALIANS ART. Tam zespół zdobył Nagrodę Grand Prix, co przyczyniło się do kontynuowania współpracy od artystów, a w rezultacie do wydania płyty. 

promocja1
promocja2

Uroczysty koncert był pełen wspomnień i wzruszeń. Wystąpili w nim laureaci Grand Prix ze wszystkich 17 edycji konkursu. Wystąpił także oczywiście MEZALIANS ART (niestety bez Grześka Dowgiałło, który w Poznaniu przygotowuje się do kolejnego spektaklu teatralnego). 

promocja3
promocja4
promocja5
promocja6
promocja7
podziękowanie

Trzeba tutaj dodać, że Mezaliansi również jako soliści święcili triumfy na tym festiwalu zdobywając Nagrody Grand Prix i pierwsze miejsca. Na koniec organizatorzy przedsięwzięcia dziękowali wszystkim dotychczasowym sponsorom konkursu „Widzieć Muzyką”. Wśród nich znalazł się Zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem”, który kilkukrotnie ufundował nagrodę dla uczestników konkursu.