Przejdź do treści

Wystartowała IV Edycja Przeglądu MUZYKA – WYOBRAŹNIA – CIEMNOŚĆ

IV edycja naszego, rozśpiewanego konkursu… Startujemy! Od dzisiaj do dnia 10.08.2023 czekamy na Wasze muzyczne zgłoszenia. Więcej informacji, niezbędne dokumenty i regulamin konkursu znajduje się na stronie www Pałacu Kultury Zagłębia.

Do rywalizacji o atrakcyjne nagrody finansowe zapraszamy młodych, utalentowanych wokalnie solistów z całej Polski. Przegląd będzie miał 3 etapy, z których dwa (półfinał – 10.09.2023 i finał – 8.10.2023) zostaną zorganizowane w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Uczestnicy zakwalifikowani do konkursu w pierwszym etapie (eliminacje) będą mieli za zadanie zaśpiewać piosenkę w języku polskim. Utwory wykonane w półfinale oceniać będzie jury składające się z profesjonalnych artystów, reprezentujących środowisko osób niewidomych. To będą prawdziwe przesłuchania w ciemno!

Finał projektu odbywać się będzie w całkowitym mroku, co stworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę wpływającą na inną percepcję sztuki i kształtowanie wyobraźni wśród widzących odbiorców (finałowe jury, publiczność, wokaliści).

Dodatkowe pytania dotyczące konkursu będzie można kierować dzwoniąc do pomysłodawcy projektu (Łukasz Baruch – tel. 696094857) lub pisząc na adres konkursmwc@gmail.com

Plakat promujacy projekt - REKRUTACJA do 10.08.2023
Plakat promujący projekt