Przejdź do treści

WYNIKI ZBIÓRKI PUBLICZNEJ FUNDACJI „WYGRAJMY RAZEM W 2014 ROKU

W 2014 roku Fundacja na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych „Wygrajmy Razem” zorganizowała kwestę uliczną na podstawie pozwolenia Prezydenta miasta nr WSO- I.5311.5.2014.

W kweście wzięło udział 5 wolontariuszy, w tym zarząd fundacji, przyjaciele z klubu wolontariackiego „Integrator” działającego przy ,Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej. Kwesta uliczna została zorganizowana w trzech etapach. Zebrana kwota w rekordowej jak dotąd wysokości 2.410, 86 zł. została przeznaczona na realizowane przez fundację „Wygrajmy Razem” w 2014 r. projekty: Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych i Słabowidzących „Dotyk Dźwięku”, Warsztaty muzyczno-wokalne Powsin 2014 i koncert „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” .
Zarząd fundacji w imieniu swoim i podopiecznych organizacji gorąco dziękuje wszystkim darczyńcom za hojność i wielkie serce.

Do podziękowań Łukasz Baruch i Karolina Żelichowska dołączają życzenia: Pomyślności, zdrowia, pogody ducha w rozpoczynającym się 2015 rok.

Liczenie pieniędzy przez wolontariuszy z klubu Wolontariackiego „Integrator”

1
2
3
4

   Zarząd fundacji wręcza dyplom dla klubu za wsparcie.

5