Przejdź do treści

wyGRAJMY razem z PRZYJACIÓLMI!

 14 – 20.08. odbędzie się kolejna edycja warsztatów wokalnych, realizowanych przez Fundację „Przyjaciele” z Warszawy. Od kilku lat do współpracy przy tym przedsięwzięciu „Przyjaciele” zapraszają dąbrowską Fundację „Wygrajmy Razem”.

W tym roku, finansowe wsparcie warsztatów przez Fundację „Wygrajmy Razem” jest możliwe dzięki dotacji od Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Środki te są wynikiem ubiegłorocznej akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia pod nazwą „Choinki Jedynki”.

Tegoroczne warsztaty pod hasłem „wyGRAJMY razem z PRZYJACIÓLMI” będą jak zwykle świetną okazją do nabywania nowych umiejętności i poszukiwania nowych wskazówek dla artystów, posiadających już pewne sceniczne doświadczenie.

Zajęcia dla sześciu artystów z niepełnosprawnościami w zakresie emisji głosu, artykulacji, interpretacji tekstów piosenek, czy doboru odpowiedniego dla siebie repertuaru, poprowadzą: Pani Danuta Błażejczyk (uznana gwiazda polskiej piosenki jazzowej i nie tylko) i Pani Jolanta Banak (aktorka, dyplomowana nauczycielka wymowy i artykulacji).

Tegoroczne, tygodniowe warsztaty Fundacji „Przyjaciele” odbędą się w malowniczym Czaplinku, miejscowości położonej nad jeziorem drawskim.

Organizator wystąpił z prośbą o objęcie patronatem honorowym Starosty Drawsko-Pomorskiego, jak również o patronat lokalnych mediów. 

warsztaty wyGRAJMY razem z PRZYJACIÓLMI