Przejdź do treści

Wygrajmy Razem dla WOŚP. Zapraszamy do Dąbrowy Górniczej

Witamy radośnie i noworocznie wszystkich PRZYJACIÓŁ naszej fundacji!
Pełni energii i pomysłów wspomagani sprzyjającą (mimo zimy) pogodą wychodzimy naprzeciw temu, co los przyniesie w 2014 roku.

W najbliższym czasie, bo już 12 stycznia czeka nas wydarzenie, którym będzie żyła cała Polska! To już 22 finał inicjatywy Jurka Owsiaka, inicjatywy, która powoduje, że serca wszystkich Polaków biją w jednym rytmie bez względu na wiek, płeć i poglądy.

Ponieważ wszyscy łączą się, aby wspólnie pomagać, to przecież nie Może zabraknąć wśród pomagających nas i Fundacji „Wygrajmy Razem”. W niedzielę, w Strzemieszycach (dzielnica Dąbrowy Górniczej), podczas dąbrowskiego finału będzie miało miejsce wiele atrakcji, które przyciągną liczną rzeszę ludzi, a to z kolei (jesteśmy pewni) pozwoli zgromadzić dużo pieniążków na tegoroczny cel WOŚP. Będzie oczywiście scena, a na niej m.in.: Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch (reprezentujący Fundację „Wygrajmy Razem”) – oczywiście z pieśnią na ustach.

Zapraszamy zatem gorąco do Strzemieszyc w imieniu Pana Wieśka Olszewskiego i Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej (organizatorzy finału)! Bądźcie tam razem z nami i zabierzcie ze sobą dobry humor i grube portfele (my zabierzemy na pewno).
Do zobaczenia i wielkie SIEMA!!! Cytując Jurka Owsiaka: „Ojjj się będzie działo…”

plakat_wosp_na_2014_nowy