Przejdź do treści

Wieści z ostatniego tygodnia – Październik 2022

Łukasz Baruch i artyści współpracujący z Fundacją „Wygrajmy Razem” wraz z pracownikami Centrum Kultury Wrocław Zachód brali udział w projekcie pod hasłem „Niepełnosprawny artysta w sieci” w Gironie (Hiszpania).

Jest to zadanie zainicjowane przez CKWZ, realizowane w formie warsztatów mających na celu nabycie kompetencji w zakresie przygotowania oferty artystycznej i prezentacji jej w sieci tj. przygotowanie materiału filmowego, fotograficznego, jego obróbka w odpowiednim programie oraz umieszczenie w sieci na odpowiednim portalu, jak również promocja i marketing.

Łukasz Baruch - certificate. Artist online
Dyplom jaki otrzymał Łukasz Baruch

W tym samym czasie, nasza fundacyjna graficzka – Justyna Margielewska była w Warszawie i uczestniczyła w pierwszym zjeździe w ramach 8. edycji Szkoły Fundraisingu FAOO organizowanej przez Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich.

Podczas gdy jedni z naszych społeczników zdobywali nową wiedzę, inni prowadzili warsztaty. Tak było w przypadku, Katarzyny Nowak, która z akcją „Miej Obraz Osoby Niewidomej” odwiedziła dzieci z wrocławskiego przedszkola numer 110.

Kasia i dzieci -  wokół niej. Wokalistka czyta krótki tekst zapisany pismem punktowym.
Zajęcia w przedszkolu