Przejdź do treści

Warsztaty wokalne „wyGRAJMY RAZEM z PRZYJACIÓŁMI” coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliżają się warsztaty „wyGRAJMY RAZEM z PRZYJACIÓLMI”, dla zaawansowanych wokalne artystów niepełnosprawnych w Czaplinku w dniach 30.07 – 6.08.2017. Zajęcia ze sztuki wokalu i interpretacji tekstów poprowadzą wykwalifikowani wykładowcy: Jolanta Banak i Agnieszka Wilczyńska.

Jolanta Banak – aktorka, znana z występu w fabułach seriali takich jak „Klan”, „Na Wspólnej”, „Plebania”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, czy „Na sygnale”. Artystka od wielu lat pracuje jako wykwalifikowany pedagog w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie uczy prawidłowej wymowy i interpretacji tekstów.

Agnieszka Wilczyńska – wokalistka jazzowa, laureatka nagrody Fryderyk 2016 za płytę „Tutaj mieszkam”, zawierającą piosenki z premierowymi tekstami Wojciecha Młynarskiego. Artystka współpracuje z czołówką muzyków polskiej sceny jazzowej oraz z wieloma renomowanymi orkiestrami i zespołami m.in.: Orkiestra Kameralna „Auxo”, Atom String Quartet, Toruńska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Sinfonia Viva, Orkiestra Filharmonii Narodowej w Warszawie, Polska Filharmonia Narodowa Sopot, Filharmonia Lwowska.

PLAKAT Czaplinek na warsztaty wersja Facebook www

Podobnie jak w latach ubiegłych, dąbrowska „Wygrajmy Razem” jest Współorganizatorem tego przedsięwzięcia, realizowanego z Organizatorem – warszawską Fundacją „Przyjaciele”. Już niebawem… popłyniemy na muzycznej fali!