Przejdź do treści

VII edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Ruszyła VII edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty organizowanego przez fundację Mimo Wszystko Anny Dymnej we współpracy z TVP2.

Zachęcamy wszystkich utalentowanych wokalnie artystów niepełnosprawnych do wysyłania zgłoszeń!
To może być dla Was wielka szansa.

Zaczarowane Ptaszki

Festiwal Zaczarowanej Piosenki, to wielka przygoda, którą warto przeżyć-mówi Łukasz Baruch- ten konkurs może naprawdę zmienić życie. Tak było w moim przypadku. Pierwszy raz wysłałem swoje zgłoszenie w 2007 roku i od razu udało mi się dostać do finału. Miałem nieprawdopodobne szczęście, bo konkurencja była wysoka, a ja mimo 27 lat życia uczyłem się profesjonalnego śpiewu od zaledwie kilkunastu miesięcy. A jednak udało się! Potem był finał w 2008 roku. W roku 2009 szczęście mnie opuściło, ale nie poddałem się i spróbowałem ponownie rok później. I znowu sukces! Obecnie jestem trzykrotnym finalistą festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Ponieważ nie zdobyłem jeszcze statuetki „Zaczarowanego Ptaszka” mogę startować do konkursu ponownie. W tym roku jednak będę kibicował innym i skupię się na pracy w fundacji Wygrajmy Razem.
Zachęcam natomiast wszystkich, aby spróbowali swoich sił! Macie szansę nie tylko zaśpiewać ze wspaniałą gwiazdą, sprawdzić swoje umiejętności wokalne przed wielką publicznością na krakowskim Rynku, być ocenianym przez profesjonalne jury, czy wystąpić w telewizji, ale przede wszystkim poznać cudownych przyjaciół i wiele się nauczyć. Ludzie których ja poznałem, tacy jak Pani Ania Dymna, pracownicy fundacji Mimo Wszystko i „Zaczarowane Ptaszki”, a także to co robią oni wszyscy stało się dla mnie inspiracją do działania. Przyjaźnie z uczestnikami oraz współpraca z nimi trwa do dziś i mam nadzieję, że będzie trwała jeszcze bardzo długo. Wielu z nich wystąpiło już w naszym dąbrowskim przeglądzie „Dotyk Dźwięku” i koncercie „Wygrajmy Razem”.
Dlatego też jeszcze raz serdecznie namawiam wszystkich do wysyłania zgłoszeń. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące festiwalu znajdziecie na naszej zaczarowanej stronie: www.zaczarowana.pl