Przejdź do treści

Rusza Konkurs Piosenki Radosnej!

Dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, więc zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy „Konkurs Piosenki Radosnej” Z niecierpliwością i ekscytacją, czekamy na zgłoszenia.

Przypominamy, że regulamin, kartę zgłoszenia i pozostałe dokumenty niezbędnie w rekrutacji znajdziecie tutaj: https://www.wygrajmyrazem.org.pl/konkurs-piosenki-radosnej/Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20.04.2021. Gorąco zapraszamy do udziału!

Plakat konkursu, zawiera daty konkursu i informacje podstawowe - opis pod plakatem szczegółowy
Plakat konkursu

Szczegółowy opis plakatu: U góry grafiki logo Organizatora – Fundacja Na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych “Wygrajmy Razem”, która zaprasza na KONKURS PIOSENKI RADOSNEJ. Poniżej na zielonkawobłękitnym tle z wiosennymi kwiatami pytania do uczestnika / uczestniczki konkursu: Muzyka to Twoja pasja? Uwielbiasz śpiewać solo? A może w duecie? Ten konkurs jest dla Ciebie! Poniżej zachęt podano daty nadsyłania zgłoszeń do konkursu: Ruszamy w pierwszy dzień 21.03.202! Pod datą startu kolejna informacja, o tym gdzie znajdują się karty zgłoszenia, regulamin konkursu i inne niezbędne dokumenty do pobrania. Podano adres strony www: www.wygrajmyrazem.org.pl Zakładka: REALIZOWANE PROJEKTY pod linkiem KONKURSY. Z prawej strony plakatu, wyróżniona adnotacja: “Uwaga!!! Z powodu zaistnienia pandemii COVID-19 w kraju konkurs ma formę zdalną! Poniżej tej informacji, dodano jeszcze logo magazynu “Nasze Sprawy”, który jest patronem medialnym konkursu.