Przejdź do treści

Rockowy XII Przegląd „Dotyk Dźwięku”!

Wczoraj 26.05 punktualnie o godz. 18.00 na dużej scenie w Parku Hallera po raz dwunasty wystartował Ogólnopolski Przegląd Piosenki. Tym razem tematem przewodnim naszego projektu była „Klasyka Polskiego Rocka”. W koncercie wzięło udział aż 20 wokalistów!

Oprócz artystów z dysfunkcją wzroku pochodzących z całej Polski na scenie można było usłyszeć solistów z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej (pod kierownictwem Aleksandry Stano) i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej (pod kierownictwem Jarosława Caputy). Wszystkim wokalistom akompaniował zespół ECHOTOWN.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza – Marcin Bazylak.

Patronat Medialny: telewizja TELPOLINFO i magazyn i portal www „Nasze Sprawy”.

Dziękujemy Partnerom za pomoc w realizacji XII Przeglądu „Dotyk Dźwięku”: Pałac Kultury Zagłębia (Organizator imprezy oraz „Dni Dąbrowy Górniczej”) i SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.

Wkrótce na naszej stronie www zamieścimy galerię z tego wydarzenia, a naszym kanale YouTube opublikujemy relację wideo z całego koncertu! Już teraz zapraszamy! 

XII Przegląd DOTYK DŹWIĘKU - finał