Przejdź do treści

REHA for the Blind 2022 w Katowicach

Wczoraj 30.08.2022, Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch wzięli udział w konferencji REHA for the Blind 2022 organizowanej w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach.

Realizatorem wydarzenia byłą Fundacja „Szansa dla niewidomych”. REHA to projekt, który „Szansa dla niewidomych” organizuje od wielu lat w swoich, wojewódzkich oddziałach. W konferencji katowickiej uczestniczyło wielu przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń i instytucji działających na rzecz osób o szczególnych potrzebach – w tym słabo widzących i niewidomych.

Goście wymieniali sire doświadczeniami i przekazywali wiele cennych informacji związanych ze swoją działalnością w obszarach rehabilitacji, edukacji, kultury i sportu, innowacji. Karolina i Łukasz mieli możliwość opisania działalności Fundacji „Wygrajmy Razem”. Ponadto uatrakcyjnili wydarzenie śpiewając wspólnie kilka piosenek.

Łukasz i Karolina śpiewają dla publiczności zgromadzonej w sali galerii BWA w Katowicach. Wokół nich banery z logotypami organizatorów i gości zaproszonych do projektu.
Występ artystów z Fundacji „Wygrajmy Razem”