Przejdź do treści

Razem Łatwiej w C. H. Pogoria

Zapraszamy na koncert p.t. Razem Łatwiej w C. H. Pogoria

16.03.2014 (niedziela) o godz. 15.30 Centrum Handlowe Pogoria (Dąbrowa Górnicza Centrum) rozbrzmi dźwiękami wielkich hitów! Stanie się to za sprawą wokalistów biorących udział w koncercie p.t. Razem Łatwiej. Koncert jest organizowany w ramach kampanii „ZOSTAŃ MIEJSKIM BOHATEREM – ZOSTAW 1% W DĄBROWIE GÓRNICZEJ”. Ten dzień będzie należał do Fundacji „Wygrajmy Razem”, na rzecz której zaśpiewają: Karolina Żelichowska, Łukasz Baruch”, a także, jako gość specjalny GRZEGORZ DOWGIAŁŁO!!!

Zorganizowanie przedsięwzięcia było możliwe dzięki pomocy naszego kolegi – Łukasza Kolbera z Fundacji „Godne Życie” i Dyrekcji C.H. Pogoria (partnerzy imprezy). Swoje wsparcie zaoferował również dąbrowski, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, który zorganizuje warsztaty plastyczne obok koncertu. Dzięki MOPT będziemy mieli także nagłośnienie wraz z obsługą akustyczną, a Łukasz Kolber zaprojektował nam plakat, który znaleźć można poniżej. Jak więc widać prawdą jest, że „Razem Łatwiej”.

Z góry dziękujemy naszym partnerom za pomoc! Ci, którzy mieli już okazję słyszeć Grześka Dowgiałło wiedzą, że wrażenia i dobra zabawa są zagwarantowane. Swoimi piosenkami będą się z publicznością dzielić także soliści z MOPT, a wolontariusze Fundacji „Wygrajmy Razem” rozdawać będą wszystkim kalendarzyki kieszonkowe z nr KRS.
Gorąco zapraszamy na koncert i do przekazywania 1% podatku dla naszej fundacji.

wygrajmy_razem_koncert