Przejdź do treści

Pracowity 10 grudnia…

Wczoraj, ekipa z Fundacji „Wygrajmy Razem” gościła w jednym z wrocławskich przedszkoli z akcją „Miej Obraz Osoby Niewidomej”. Spotkanie Łukasza Barucha, Karoliny Żelichowskiej i Justyny Margielewskiej z przedszkolakami zorganizowało Centrum Kultury Wrocław Zachód.

To interaktywne przedstawienie odbyło się w ramach cyklicznego Festiwalu TOON realizowanego przez wspomnianą instytucję.

Tyflografiki - w tle pani posługuje się językiem migowym i opowiada dzieciom, co się dzieje.

Prosto z Wrocławia Karolina i Łukasz przyjechali do Centrum Handlowego POGORIA w Dąbrowie Górniczej, w którym odbyło się coroczne ubieranie choinki. Jest to wieloletnia tradycja zainicjowana przez Łukasza Kolbera z dąbrowskiej Fundacji „Godne Życie” przy współpracy CH POGORIA.

Społecznicy i przedstawiciele władz DG

Swoje bombki (najczęściej ręcznie wykonane) wieszają przedstawiciele zarządu miasta, rady miejskiej i organizacji pozarządowych. Śliczną bombkę Fundacji „Wygrajmy Razem” zaprojektowano i wykonano dla Nas jak co roku w WTZ „Otwarte Serca” za co dziękujemy. Cudnie przystrojona choinka cieszyć będzie oczy mieszkańców miasta przez całą zimę.