Przejdź do treści

Pracowite walentynki artystów Fundacji „Wygrajmy Razem”

Tegoroczne Walentynki były dla nas bardzo pracowite, ale mimo mroźnej pogody rozgrzewała nas muzyka i pozytywne emocje. Na ulicy 3 Maja, którą ozdabiały serduszka – balony śpiewaliśmy piosenki o miłości. Można było także sobie bezpłatnie zrobić walentynkowe zdjęcie w foto budce. Akcję walentynkową, która ożywiła ul. 3 Maja zorganizowała Fundacja Fabryka Kulturalnawraz z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

Łukasz i Karolina
Iwona

Mimo zimna i wilgoci bawiliśmy się świetnie :)W tym samym czasie Ewelina Madej wraz z Partnerami realizowała w Centrum Handlowym akcję NAZYWAM SIĘ MILIARD. W tej akcji także uczestniczyliśmy z czego jesteśmy bardzo dumni. Wczoraj nie było z nami niestety niezastąpionego Dominika Maleckiegoi nie dalibyśmy rady ze sprzętem, którym nagłaśnialiśmy obie ww imprezy, gdyby nie pomoc ludzi, na których mogliśmy liczyć.

Akcja MILIARD
taniec

Dziękujemy bardzo: Anna Gorgoń, Ola Małychai jej tato Janusz Sufranowicz, Ewa Sosnowska, , Dorota Kuzimska, Ewelina Madej, Łukasz Kolber, Kamil Dybich, Grzegorz Przewieźlik, Robert Kazimirski, Kamil Kiernożycki, Arek z klubu motocyklowego, dziewczyny z CAO i pracownicy centrum handlowego POGORIA. Super, że zawsze możemy liczyć na fajnych ludzi!