Przejdź do treści

Półfinał III Edycji MWC

Co to były za emocje! Wczoraj, 11.09.2022 o godz. 13.00 w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej po raz trzeci odbył się koncert półfinałowy Przeglądu Wokalnych Talentów „MUZYKA – WYOBRAŹNIA – CIEMNOŚĆ”.

Artyści zaprezentowali swoje umiejętności, śpiewając piosenki z różnych gatunków. Nie zabrakło utworów musicalowych, aktorskich jak i nowych interpretacji niezapomnianych przebojów z polskiej muzyki rozrywkowej. Jurorzy nie raz stawali przed trudnym wyborem i zdarzało się, że Monika Czerczak, Agata Zakrzewska i Armand Perykietko prosili półfinalistów o zaśpiewanie dodatkowej piosenki.

Koncert poprowadziła dziennikarka Polskiego Radia Katowice – Beata Tomanek. Przypominamy, że projekt Przegląd MWC jest współfinansowany ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza. Zadanie jest współorganizowane przez Pałac Kultury Zagłębia i realizowane w partnerstwie z Warsztatem Terapii Zajęciowej „Otwarte Serca” w Dąbrowie Górniczej.Strategicznym darczyńcą projektu jest firma SARPI Sp. z.o.o. z Dąbrowy Górniczej.

Prezentacje wokalistów i wokalistek - uczestnik grał na gitarze
Koncert półfinałowy MWC 2022