Przejdź do treści

PODZIĘKOWANIA I WYNIKI ZBIÓRKI PUBLICZNEJ

Jeszcze raz udało się zorganizować koncert, który dostarczył wielu wspaniałych wrażeń zarówno tym, którzy brali udział w jego realizacji, jak i tym, którzy go słuchali i oglądali.

VI edycja Przeglądu „Dotyk Dźwięku” jest już przeszłością, ale mamy nadzieję, że na długo pozostanie w naszej pamięci. Zawsze po zakończeniu realizowanych projektów składamy podziękowania tym, dzięki którym możemy realizować tak wartościowe projekty. Podobnie będzie i tym razem.

Z całego serca dziękujemy Naczelnikowi Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej – Panu Damianowi Rudkowskiemu, jak również Pani Kierownik Referatu Kultury – Jolancie Batugowskiej za wsparcie i pomoc.

Ogromne podziękowania należą się Pani Dyrektor Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej – Małgorzacie Majewskiej – dzięki jej decyzji tegoroczny przegląd doszedł do skutku! Nie możemy zapomnieć o naszym wieloletnim partnerze przy realizacji projektów, czyli dąbrowskim SOSW. Ślemy zatem podziękowania dla Pani Dyrektor Violetty Trzciny i Pana Kierownika internatu – Jarosława Caputy, a także pracowników ośrodka, za ich ogromne zaangażowanie i za to, że zawsze z nami są.

Fundacja „WYGRAJMY RAZEM”, jako jeden z organizatorów „Dotyku Dźwięku” partycypowała w kosztach w organizacji przedsięwzięcia, a nie mogłaby tego zrobić, gdyby nie hojność Darczyńców, czyli firm: CRISTAL Chrobok Krystyna (Siemianowice Śląskie), Klub Restauracja SHUMA (Dąbrowa Górnicza), Wulkanizacja – Andrzej Sojka (Dąbrowa Górnicza), W & W E.L.F. Wyleżuch (Tychy), Biuro Rachunkowe WN-MA Bożena Urbańska (Dąbrowa Górnicza), a także naszej kochanej Pani Wiesi Podziewskiej. Dla wszystkich wielkie dzięki!!!

Wielki buziak od wszystkich dla Małgorzaty Gębczyńskiej z Pałacu Kultury Zagłębia, która jest przecież jedną z pomysłodawczyń Przeglądu „Dotyk Dźwięku” i zawsze służy nam wsparciem.

Po raz pierwszy Fundacja „WYGRAJMY RAZEM” nawiązała współpracę z wolontariuszami z klubu Integrator działającym przy dąbrowskim MOPS. Jesteśmy zachwyceni ogromnymi sercami, zaangażowaniem, wrażliwością i empatią wolontariuszy z tego klubu. Nie tylko przygotowywali wspaniałe śniadania dla naszych artystów i ich opiekunów, ale także zbierali do puszek pieniążki na rzecz naszej fundacji pobijając rekord letnich zbiórek. Kwota w wysokości 492, 07 zł. została wpłacona na konto fundacji z przeznaczeniem na koszty wyżywienia i zwrot kosztów podróży uczestników Przeglądu „Dotyk Dźwięku” oraz mającego się odbyć w grudniu br. Koncertu pn. „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”.

Dziękujemy naszym nowym przyjaciołom, którymi są Anna Bajor, Kamil Dybich, Dominika Madejska- Ózer , Dawid Rurarz, Barbara Naziemiec, Justyna Będkowska, Lidia Szopa, Kacper Dworczyk, Daniel Dworczyk, Renata Rogowska, Marek Majczak, Anna Więcławek, Nicola Więcławek, Władysław Kieroński, Piotr Kwiecień.

Podziękowania należą się również naszym wspaniałym artystom i ich opiekunom, za to, że przyjęli nasze zaproszenie i mogliśmy wspólnie cieszyć się z pięknych chwil, które razem spędziliśmy. Dziękujemy też Pani Leokadii Pierzchale i Barbarze Juszczak, za smakołyki, którymi nas uraczyły, a także restauracji Malta i lokalowi Alibi za pyszne jedzenie i miłą obsługę.

Na koniec dziękujemy cudownej dąbrowskiej publiczności za to, że była z nami w tę pogodną niedzielę.
Poniżej zdjęcia z przeliczania pieniążków po zbiórce publicznej. Relacja z Przeglądu „Dotyk Dźwięku” i zdjęcie z imprezy w działach: realizowane projekty i galeria.

DSCN9433