Przejdź do treści

Podsumowanie projektu „Warsztaty – edukacyjno – kulturalne REVIT – ANIMACAJA„ w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia

13 września o godz. 11.00 w Pałac Kultury Zagłębia, podsumowaliśmy projekt „Warsztaty edukacyjno – kulturalne REVIT – ANIMACJA”. Łukasz Baruch, Justyna Margielewska, Karolina Rusin i Karolina Żelichowska wraz z uczestnikami warsztatów oraz z zaproszonymi na te spotkanie gośćmi mogli porozmawiać o sztuce tworzenia filmów rysunkowych i oczywiście… obejrzeć animacje!

Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc pracowników PKZ, zajmujących się na co dzień organizowaniem wydarzeń kulturalnych w studyjnym kinie KADR, którzy pomogli nam w prowadzeniu dzisiejszego pokazu, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

banerek

 Filmy, które zostały zaprezentowane na pokazie powstały podczas tegorocznych warsztatów („Ulica Fantazyjna”, „Fabryka Marzeń”) jak i w latach ubiegłych („Blokowisko”, „Podwórko”).

rozmowy o tworzeniu animacji

Rozmowy o tworzeniu animacji 

galeria prac

Galeria prac uczestników warsztatów REVIT – ANIMACJA 

Dodatkową atrakcją była prezentacja animacji autorstwa Justyny Margielewskiej („Kocie życzenie”), która wcześniej była wyświetlana na dużym ekranie podczas festiwalu ANIMATOR w Poznaniu.

Animacja Justyny Margielewskiej

Dziękujemy wszystkim Partnerom tego projektu oraz Patronom Medialnym. Dziś w Polskim Radio Katowice o godz. 20.00 w audycji z cyklu „Gdzieś obok nas” Łukasz Baruch opowie o naszym projekcie i o innych ciekawych działaniach jakie obecnie prowadzi Fundacja „Wygrajmy Razem”.