Przejdź do treści

Pierwsze urodziny fundacji „Wygrajmy Razem”

Szanowni Państwo!
Nasza fundacja obchodzi swoje pierwsze urodziny. Dokładnie rok temu, 11 października 2010 roku powołaliśmy do życia nową , dąbrowską organizację. Było to dla nas niezwykłe wydarzenie. Nigdy nie zapomnimy dnia, kiedy zadzwoniła do nas z gratulacjami Pani Ania Dymna. Powiedziała nam, żebyśmy się nie martwili i po prostu robili swoje, a wszystko i tak na pewno nam się uda. Rozpoczął się nowy okres w naszym życiu. Nareszcie mogliśmy zacząć spełniać się w działalności na rzecz innych osób, które podobnie jak my mają pewne ograniczenia. Wspaniałe jest to, że pomagając innym-pomagamy również sobie, co daje nam ogromną satysfakcję i radość.

Przez rok naszej działalności poznaliśmy wiele życzliwych osób prywatnych, a także tych, które (podobnie jak my) działają w organizacjach pozarządowych. Dzięki nim nawiązaliśmy przyjazne stosunki z kilkoma innymi fundacjami i stowarzyszeniami. Nasi przyjaciele bardzo wspierali nas i nasze działania za co z całego serca dziękujemy!

Fundacji WYGRAJMY RAZEM w pierwszym roku jej działalności udało się zrealizować dwa duże przedsięwzięcia artystyczne. Pierwsze z nich to grudniowy koncert (2010r.) inaugurujący naszą działalność, drugie zaś to Ogólnopolski Przegląd Piosenki dla Osób Niewidomych i Słabo widzących „Dotyk Dźwięku”, którego byliśmy współorganizatorem. Nasi artyści, (w tym także my sami) brali poza tym udział w projektach i kampaniach innych organizacji promując naszą fundację, a czasem śpiewając na jej rzecz. Zorganizowaliśmy również, mimo pewnych trudności, naszą pierwszą zbiórkę publiczną. Uważamy, iż na miarę naszych skromnych możliwości zrobiliśmy sporo. Jesteśmy jednak przekonani, że możemy uczynić znacznie więcej! Mamy pewne plany i marzenia, które chcielibyśmy zrealizować. Liczymy na to, że znajdzie się wielu ludzi dobrej woli, którzy będą nas wspierać i pomagać nam, bo pomoc jest nam bardzo potrzebna.
O wszystkich naszych projektach i pomysłach będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej . Jeszcze w 2011 roku zaprosimy Państwa na kolejne wydarzenia artystyczne, z których jedno to koncert WYGRAJMY RAZEM (17 grudnia Dom Kultury w Dąbrowie Górniczej-Ząbkowicach).

Szczegółowe informacje dotyczące tej i innych imprez zamieścimy wkrótce.
Póki co jeszcze raz z serca dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają i dobrze nam życzą.