Przejdź do treści

Patronat honorowy nad projektem MOON!

Z przyjemnością informujemy, że Prezydent Dąbrowy Górniczej – Pan Marcin Bazylak po raz kolejny objął patronatem honorowym projekt pod nazwą Integracyjny Program Edukacyjny „Miej Obraz Osoby Niewidomej”. Zadanie to realizujemy z powodzeniem już niemal 4 lata.


Dziękujemy, wszystkim dyrektorom, pracownikom i naszym kochanym dzieciakom z dąbrowskich placówek oświatowych za owocną współpracę i wsparcie w realizacji projektu – zwłaszcza w tych trudnych czasach. Tęsknimy za Wami i mamy nadzieję, że już niedługo znów będziemy mogli się spotkać na zajęciach – zespół projektu MOON

Patronat honorowy - gratulacje od Prezydenta DG
Patronat honorowy z gratulacjami.

Opis do dyplomu: Pan Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza – Marcin Bazylak pisze: „Składam serdeczne podziękowania za informację dotyczącą organizowanego przez Fundację „Wygrajmy Razem” projektu Integracyjnego Programu Edukacyjnego „Miej Obraz Osoby Niewidomej”. Jest mi niezmiernie miło objąć honorowym patronatem ważne wydarzenie. Program „Miej Obraz Osoby Niewidomej” od kilku edycji cieszy się popularnością wśród dąbrowskich placówek oświatowych. Dzięki niemu wielu młodych ma okazję dowiedzieć się więcej osobach niewidomych i słabo widzących i zintegrować się ze środowiskiem niepełnosprawnych.