Przejdź do treści

Odwiedziny w Fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej

Na reszce nadążyła się okazja aby odwiedzić siedzibę Fundacji „Mimo Wszystko”, z którą współpracujemy i która wspiera działania naszej organizacji. Wszystko za sprawa akcji charytatywnej CHOINKI JEDYNKI realizowanej przez Pierwszy Program Polskiego Radia, która trwa od 18 października.

Przypomnijmy, że w ramach akcji odbywa się konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 6 – 16 lat pod hasłem „Magia Świąt”, do udziału w którym gorąco zachęcamy!!! Ponadto zarówno Fundacja Anny Dymnej, jak i „Wygrajmy Razem” zobowiązały się dostarczyć do radia po 6 prac swoich podopiecznych, które zostaną przeznaczone na licytację. I właśnie dostarczenie 6 dzieł artystów wspieranych przez naszą Fundację stało się pretekstem do wizyty w krakowskiej siedzibie Fundacji „Mimo Wszystko”. Prace w wykonaniu Justyny Margielewskiej i podopiecznych dąbrowskiego SOSW Dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych, których promuje nasza organizacja, zrobiły prawdziwą furorę! My oczywiście nie wątpiliśmy o talencie naszych podopiecznych, ale zawsze to miło usłyszeć słowa pochwały, które możemy przekazać artystom.

Łukasz Baruch, który pojechał do Krakowa wraz z z żoną, miał okazję przekonać się jak funkcjonuje prężnie działająca, duża organizacja pozarządowa. Wszyscy pracownicy Fundacji „Mimo Wszystko” byli bardzo mili i chętnie odpowiadali na pytania. Wspólnie wyrażone były nadzieje, że tegoroczna akacja Radiowej Jedynki pozwoli na zgromadzenie dużej ilości środków, które Fundacja Anny Dymnej, będzie mogła przeznaczyć na Festiwal „Zaczarowanej Piosenki”. Nasza Fundacja dzięki pieniążkom będzie mogła jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i wreszcie będzie można nagrać płytę z piosenkami wspieranych przez nas artystów. Trzymamy kciuki i zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć prac plastycznych. 

Katarzyna Walaszek (Kierownik Biura Młodych), Maja Jaworska (Dyrektor Fundacji), Łukasz Baruch, Małgosia Segda (Marketing) 

choinkijedynki0

Tabliczka z logo Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

choinkijedynki00

Prace podopiecznych Fundacji „Wygrajmy Razem”: 

choinkijedynki6

„ŚW. MIKOŁAJ NADCHODZI” Autor: Kamila Hora, Jan Tracz, uczniowie SOSW, Opiekun:  Zenon Dworczyk

choinkijedynki5

„MATKA Z DZIECIĄTKIEM” Autor: Malwina Sergiel, Uczennica SOSW, Opiekun:  Agnieszka Mucha

choinkijedynki4

„PIERWSZA GWIAZDKA” Autor: Maciej Pańczyk, Michał Siemczuk, uczniowie SOSW, Opiekunowie: Agnieszka Mucha, Zenon Dworczyk

choinkijedynki3

„CHOINKA” Autor: Michał Siemczuk, uczneń  SOSW, Opiekun: Zenon Dworczyk

choinkijedynki2

„CZEKAJĄC NA PIERWSZĄ GWIAZDKĘ” Autor: Justyna Margielewska

choinkijedynki1

„CHOINKA” Autor: Justyna Margielewska