Przejdź do treści

Nowa Powiatowa Rada do spraw Osób z Niepełnosprawnością w Dąbrowie Górniczej

Dzisiaj 27 lutego świętujemy Dzień Organizacji Pozarządowych! Warto pamiętać, że fundacje i stowarzyszenia działają na rzecz wszystkich – od pomocy medycznej po realizację marzeń.

Jeśli już mowa o społecznym działaniu to z przyjemnością informujemy, że swoją kadencje rozpoczęła nowa Powiatowa Rada do Spraw Osób z Niepełnosprawnością w Dąbrowie Górniczej.

Wczoraj w Urzędzie Miejskim Pani Wiceprezydent Bożena Borowiec uroczyście wręczyła nominacje członkom rady. W skład ciała weszli: Barbara Tometczak (Polskie Stowarzyszebnie Diabetyków Oddział z Dąbrowy Górniczej), Bogdan Zandecki (Stowarzyszenie NEURON z Dąbrowy Górniczej), Magdalena Miczko (Radna Rady Miejskiej Dąbrowy Górniczej), Agnieszka Szostak (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej), Łukasz Baruch (Fundacja "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej).

Wczoraj w Urzędzie Miejskim Pani Wiceprezydent Bożena Borowiec uroczyście wręczyła nominacje członkom rady. W skład ciała weszli: Barbara Tometczak (Polskie Stowarzyszebnie Diabetyków Oddział z Dąbrowy Górniczej), Bogdan Zandecki (Stowarzyszenie NEURON z Dąbrowy Górniczej), Magdalena Miczko (Radna Rady Miejskiej Dąbrowy Górniczej), Agnieszka Szostak (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej), Łukasz Baruch (Fundacja „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej).