Przejdź do treści

Naszego fundacyjnego muzyka – Grześka Dowgiałło zaopatrzyliśmy w nowy klawisz

Wczoraj chwaliliśmy się nowym sprzętem nagłośnieniowym, a dziś chwalimy się nowym instrumentem, który Fundacja „Wygrajmy Razem” kupiła ze środków przekazanych przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” (pieniążki są z akcji „CHOINKI JEDYNKI” organizowanej przez Radiową Jedynkę).

Grzesiek Dowgiałło to znany już szeroko wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i autor tekstów, który na stałe współpracuje z naszą fundacją. Do jego aranży śpiewa fundacyjny zespól „Mezalians Art” i to właśnie on muzycznie oprawia fundacyjne koncerty. Doszliśmy do wniosku, że taki artysta musi mieć instrument na miarę swoich możliwości i talentu. Grzegorz sam dokonał wyboru klawisza, bo to on przecież będzie na nim tworzył przepiękną muzykę. Radość z zakupu jest zatem obopólna, to znaczy Grzegorz cieszy się, że ma nowy klawisz, a my cieszymy się z nowych aranży w nowej jakości.

Tu chcielibyśmy jeszcze podziękować tym, którzy pomogli nam dokonać wyboru odpowiedniego sprzętu nagłośnieniowego, tak aby w rozsądnej cenie kupić sprzęt dobrej jakości, z którego będziemy zadowoleni. Dziękujemy zatem: Łukaszowi Tobole, Jarkowi Wiąckowi, Panu Jarkowi Capucie, Dąbrówce Petrow, Adamowi Feliksikowi, Krzysztofowi Wysockiemu.

Na poniższych fotografiach: Grzegorz Dowgiałło komponuje muzykę na swoim nowiutkim instrumencie 🙂 

IMG_1231
IMG_1228