Muzyczny 18 grudnia 2019 z Fundacją „Wygrajmy Razem”

Wczoraj, 18.12 w godzinach dopołudniowych zrealizowaliśmy muzyczne zajęcia w niepublicznym przedszkolu „Mali Bohaterowie” w ramach projektu MOON, a popołudniu kolędowaliśmy na placu gen. Józefa Bema w Gołonogu (dzielnica Dąbrowy Górniczej)

Dokładnie o o godz. 17.00 rozpoczęliśmy cykl kolędowych spotkań pod choinką w Dąbrowie Górniczej. Pierwsze odbyło się w dzielnicy Gołonóg na placu im. gen. Józefa Bema. Choć nie było śniegu to atmosfera była prawdziwie świąteczna. Grzegorz Dowgiałło akompaniował na klawiszu mieszkańcom Dąbrowy, którzy wspólnie z nim, a także z Karoliną Żelichowską i Łukaszem Baruchem śpiewali świąteczne pieśni.

Kolędowanie z Fundacją Wygrajmy Razem

Nad całością przedsięwzięcia czuwali dąbrowscy Radni: Kamil Dybich, Robert Kazimirski i Grzegorz Przewieźlik ze świątecznymi życzeniami zawitały również: Pani Wiceprezydent Bożena Borowiec i Przewodnicząca Rady Miejskiej – Pani Agnieszka Pasternak. Siły do wspólnego kolędowania dodawały ufundowane przez Fundację „Wygrajmy Razem” ciasta i gorący żurek. Mimo iż kolędnicy bardzo się starali żurku zostało na tyle, że Panowie Radni zawieźli go do dąbrowskiej noclegowni. Tam na pewno został wypity z przyjemnością  :). Bardzo dziękujemy firmie KEBAB DRAGON za użyczenie prądu, jak również Piotrkowi „Wiśni” Wiśniewskiemu za namiot. Dziękujemy ponadto za pomoc wolontariuszkom, którymi były Aleksandsra Baruch i  i Anna Grabeusz.

Na kolejne „Spotkanie pod Choinką” w imieniu Roberta Kazimirskiego zapraszamy na osiedle Łęknice w sobotę 21.12. Startujemy o godz. 17.00.