Przejdź do treści

Muzyczne spotkanie w Przedszkolu nr 9

Dzisiejsze zajęcia muzyczne w dąbrowskim przedszkolu numer 9 realizowane w ramach projektu „Miej Obraz Osoby Niewidomej”, miały uroczysty charakter. Tak się złożyło, że Dyrektorką placówki jest Pani Aleksandra Downar – Liwoch. To właśnie ona, ponad 7 lat temu zaprosiła Łukasza Barucha na zajęcia do przedszkola, w którym wtedy pracowała jako nauczycielka.

Zajęcia mimo wielkiej tremy Łukasza, okazały się sukcesem i Pani Aleksandra zachęciła Prezesa naszej fundacji do kontynuowania działania w innych placówkach. Tak narodził się Program Edukacyjny „Miej Obraz Osoby Niewidomej”, który zrealizowaliśmy już (UWAGA) dla 7 tys. dzieci z Dąbrowy Górniczej!

Pani Dyrektor otrzymała w podziękowaniu od naszej fundacji statuetkę ELFA, wykonaną przez podpieczonych WTZ „Otwarte Serca” w Dąbrowie Górniczej – Gołonogu. Po wręczeniu statuetki odbył się oczywiście super koncert z udziałem artystów Fundacji „Wygrajmy Razem” i przedszkolaków. Projekt „Miej Obraz Osoby Niewidomej” jest finansowany ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza pod patronatem honorowym Prezydenta Marcina Bazylaka.

Artyści Fundacji, dzieci i Pani Dyrektor Przedszkola nr 9 z ELFEM
Artyści Fundacji, dzieci i Pani Dyrektor Przedszkola nr 9 z ELFEM