Przejdź do treści

MEZALIANS ART i przyjaciele zaśpiewali dla dąbrowskich dzieciaków!

18.05.2017 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej, artyści Fundacji „Wygrajmy Razem” i przyjaciele, zaśpiewali dla podopiecznych Stowarzyszenia „Dar Serca”.

To był wspaniały koncert charytatywny, dzięki któremu podopieczni Stowarzyszenia „Dar Serca” będą mogli wyjechać na kolonie. Do tej inicjatywy przyłączyli się artyści Fundacji „Wygrajmy Razem” jako grupa MEZALIANS ART w składzie: Karolina Żelichowska, Iwona Zięba, Łukasz Baruch i Grzegorz Dowgiałło.

Mezaliansom towarzyszyli dąbrowscy wokaliści: śpiewaczka operowa – Agata Widera -Burda i piosenkarz Przemysław Smolarski oraz Katarzyna Musiał i inni soliści z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej pod kierownictwem artystycznym Dariusza Szwedy.

18581826_1560189070679939_2348860174596631230_n

Koncert rozpoczął się występem dzieci, które przywitały publiczność zgromadzoną w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej hitem Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”, a potem starsi artyści śpiewająco dopowiadali dzieciakom o muzyce, marzeniach i aby w finale przypomnieć, że warto „zawsze sercem patrzyć”.

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Dar Serca” za zaproszenie do tej szczytnej inicjatywy! W galerii na naszej stronie jest już dostępna fotograficzna relacja tego wydarzenia.