Przejdź do treści

Konkurs na tekst piosenki promującej Fundację „WYGRAJMY RAZEM”

Ogłaszamy konkurs na tekst piosenki promującej Fundację na Rzecz Promowania Aktywności Osób niepełnosprawnych „WYGRAJMY RAZEM”.

Fundacja „WYGRAJMY RAZEM” z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) jest organizacją pozarządową, którą założyliśmy, aby pomagać wszystkim tym, którzy chcą połączyć swe siły oraz pasje w promowaniu pozytywnej energii i optymizmu, które tak często wbrew swej niepełnosprawności i wykluczeniu społecznemu posiadają.

My sami, jako założyciele fundacji jesteśmy pasjonatami. Kochamy muzykę i śpiew. Organizujemy koncerty z udziałem utalentowanych wokalistów i instrumentalistów. Dzięki temu poznajemy wspaniałych ludzi, dla których zainteresowania i hobby są, podobnie jak dla nas, nie tylko formą terapii, ale również pozwalają na rozwój, samorealizację i spełnianie marzeń.

Nie chcemy jednak zawężać swojej działalności do pomocy utalentowanym muzykom. Wiemy, że wśród nas jest także ogromna ilość plastyków, sportowców, czy poetów, do których właśnie kierujemy ten konkurs.
Jeżeli macie talent poetycki- napiszcie tekst piosenki, który stanie się naszym hymnem! Niech słowa przez Was napisane niosą radość i mnóstwo pozytywnej energii!!!
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Tutaj znajdziecie REGULAMIN.

Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 15.11.2011 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Fundacja WYGRAJMY RAZEM
41-303 Dąbrowa Górnicza
ul. Szenwalda 4/14
Z dopiskiem „Konkurs na tekst piosenki”.

Podany adres służy tylko do nadsyłania zgłoszeń. Przesyłki prosimy nadsyłać listem zwykłym.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować drogą telefoniczną 508-114-284 lub drogą mailową.