Przejdź do treści

Koncert z orkiestrą

Lato w Dąbrowie Górniczej upływa pod znakiem wielu wydarzeń, w tym sportowych czy kulturalnych. My chcielibyśmy polecić te związane z kulturą, a zwłaszcza cykl tematycznych koncertów granych przez Stowarzyszenie Miejska Orkiestra Dęta Dąbrowy Górniczej. Orkiestra od lat organizuje w sierpniu niedzielne koncerty do których zaprasza wielu solistów, w tym również artystów Fundacji „Wygrajmy Razem”.

W niedzielę (7.08.2022) Karolina Żelichowska, Anna Rossa, Łukasz Baruch i Grzegorz Dowgiałło zaśpiewali znane i lubiane, polskie przeboje z akompaniamentem instrumentów dętych pod batutą Ireneusza Dustera. Wydarzenie miało miejsce w parku Podlesie (Dąbrowa Górnicza – Gołonóg). W trakcie występu odbyła się dobrowolna zbiórka publiczna numer 2022/2504/OR. Koncert rozpoczął się o godz. 17.00.

Dopisała pogoda, a w związku z tym publiczność. Nasi artyści zaśpiewali jak tylko potrafią najlepiej takie kawałki jak: „Lornetka”, „Cykady na Cykladach”, „Radio Hello”, „Iść w stronę słońca”, czy „Gdzie ci mężczyźni”. Muzycy zagrali kilka wielkich, światowych przebojów instrumentalnie. Zabawa była świetna ? Dziękujemy i zapraszamy na kolejne koncerty orkiestry. Kolejny już w najbliższą niedzielę o godz. 17.00. Tym razem muzycy zapraszają do dąbrowskiego parku Hallera.

Artyści i publiczność.
Koncert w parku Podlesie – artyści i publiczność