Przejdź do treści

Koncert „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia

7 grudnia 2014 o godz. 16.00, w dąbrowskim PKZ rozpocznie się piąta odsłona niezwykłego koncertu pt. „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”. Naszej fundacji
w przygotowaniu imprezy towarzyszy 7 partnerów, wśród których jest już po raz drugi krakowska fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” (stąd nazwa koncertu).

W programie imprezy publiczność i zaproszeni goście znajdą mnóstwo atrakcji. Na scenie sali widowiskowej wyremontowanego PKZ wystąpią wybitnie uzdolnieni artyści (osoby z dysfunkcjami) z całej Polski, wspólnie z wspaniale śpiewającymi dąbrowskimi wokalistami. W popisach wokalnych artystów wspierać będą, doskonale już Dąbrowie znani: Iwona Zięba i Grzesiek Dowgiałło. W roli akompaniatora wystąpi zespół muzyków znany z cyklicznych koncertów, realizowanych w ramach projektu „Zaczarowane Radio Kraków” (organizator fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”) pod kierownictwem krakowskiego kompozytora – pana Andrzeja Zaryckiego. Imprezę poprowadzi piosenkarka i frontmanka z krakowskiego zespołu „Galicja” – Lidia Jazgar.

Przez 4 lata swojej działalności zarząd fundacji „Wygrajmy Razem” udowodnił, że z pomocą partnerów, wspaniałych artystów i wolontariuszy potrafi zorganizować koncert na najwyższym poziomie. W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy połączyć w duety artystów, wspieranych między innymi przez fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i fundację „Wygrajmy Razem” z uzdolnionymi wokalistami, którzy współpracują na co dzień z Pałacem Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej i dąbrowskim Młodzieżowym Ośrodkiem Pracy Twórczej. Krok ten ma na celu zintegrowanie środowisk twórczych i pokazanie, że muzyka i śpiew mogą na scenie połączyć ludzi, którzy wcześniej się nie znali. Próba robocza, która odbyła się 7.11 w dąbrowskim MOPT pokazała, że był to świetny pomysł, a to pozwala wierzyć w sukces tegorocznego przedsięwzięcia.

Szczegóły dotyczące koncertu zamieszczone zostały na plakacie promującym tegoroczne przedsięwzięcie. Gorąco wszystkich zapraszamy!!!