Koncert NA KRAKOWSKĄ NUTĘ w FPŻ!

Wczorajszy wieczór (niedziela – 21.11.2021) był dla nas pełen niezapomnianych wrażeń i wzruszeń. Fabryka Pełna Życia była tym razem pełna także pięknych kompozycji twórców krakowskich, które wyśpiewali artyści współpracujący z naszą fundacją.

Niesamowity klimat wydarzenia podkreślił zespół muzyczny pod kierownictwem Krzysztofa Żesławskiego i wyświetlane wizualizacje przygotowane przez Adriana Jackowskiego specjalnie na tę okazję. Koncert z wdziękiem i klasą poprowadziła znakomita krakowska wokalistka, kompozytorka i poetka – Basia Stępniak – Wilk.

W trakcie imprezy odbyła się coroczna uroczystość wręczenia nagród za wsparcie Fundacji „Wygrajmy Razem” i jej działań. Statuetkę SUPER ELFA DZIESIĘCIOLECIA przepięknie wykonaną w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Otwarte Serca” (Partner projektu) otrzymała Magdalena Mike – Z-ca Naczelnika Wydziału Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

To był naprawdę wyjątkowy wieczór! Pragniemy złożyć podziękowania wszystkim osobom, zaangażowanym w realizację projektu, jak również gościom i wspaniałej dąbrowskiej publiczności za obecność i tworzenie prawdziwie rodzinnej atmosfery! Przepiękne dzięki również dla wszystkich artystów, uczestniczących w wydarzeniu za serce i zaangażowanie włożone w interpretację utworów.

Wszyscy artyści na scenie.
Basia Stępniak – Wilk i artyści zaproszeni przez Fundację „Wygrajmy Razem”.