Kolędujemy w Gołonogu!

W pięknym, świątecznym anturażu rozpoczęło się wczoraj (20.12.2020) wieczorem coroczne, osiedlowe „Kolędowanie pod choinką”. W Gołonogu (dzielnica Dąbrowy Górniczej) na placu im. Gen. J. Bema Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch zaśpiewali koncert pastorałek i pieśni bożonarodzeniowych.

Piękną tradycję przedświątecznych spotkań z mieszkańcami osiedli dąbrowskich zapoczątkowali miejscowi radni: Kamil Dybich, Grzegorz Przewieźlik, Robert Kazimirski. Zaprosili do współpracy naszą fundację i tak wspólnie kolędujemy już od 6 lat. Inicjatywa jest również wspierana przez miejscowe organizacje i przedsiębiorstwa.

Występ Łuksza i Karoliny. Artyści w świecącej ramce z neonowymi choinkami i aniołami

Tegoroczne spotkania z Dąbrowianami stanęły ze względu na sytuację w kraju pod znakiem zapytania. Organizatorzy stwierdzili jednak, że przy zachowaniu wszelkich form ostrożności i dystansu przedsięwzięcie w nieco zmienionej formie może być zrealizowane. No i udało się! Było pięknie, radośnie, świątecznie i rodzinnie. Dziś koncert odbędzie się na dąbrowskim osiedlu Łęknice o godz. 18.00. Zapraszamy do okien i na balkony!