Przejdź do treści

Karolina i Łukasz zaśpiewali na EtnoART

Niedawno, zapraszaliśmy Państwa na EtnoART realizowany przez Fundację „Godne Życie”, a już po imprezie. 🙂 Czas płynie i z fajnych wydarzeń zostają tylko wspomnienia, ale za to bardzo miłe. Miniona sobota, miała być dniem deszczowym, a jednak pogoda oszczędziła organizatorów i uczestników przedsięwzięcia.

Zgodnie z informacją umieszczoną na plakacie atrakcji i rozrywki była moc! Na festynie (dzięki zaproszeniu Łukasza Kolbera – wiceprezesa Fundacji „Godne Życie”) zjawili się także Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch, aby uprzyjemnić czas gościom pikniku.

Wszyscy bawili się naprawdę świetnie, a atmosfera była prawdziwie rodzinna. W tego rodzaju akcjach zawsze warto brać udział zwłaszcza, jeżeli są tak dobrze zorganizowane. Dodajmy, że festyn odbywał się na terenie Zespołu Szkół 2 (gimnazjum numer 6 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i III Liceum im. Lucjana Szenwalda). Niegdyś w budynku mieściła się szkoła podstawowa numer 15, którą Baruch skończył w 1995 roku. Tak więc, po 20 latach wokalista mógł znowu zaśpiewać „na starych śmieciach”.

Gościnnie na festynie, zaśpiewała także Kasia Wachnik z Warszawy – uczestniczka tegorocznego Przeglądu „Dotyk Dźwięku”, która przyjechała na próbę. 

Łukasz Baruch: 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kasia Wachnik: 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Karolina Żelichowska:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Łukasz Kolber i przedstawiciele Fundacji „Wygrajmy Razem”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA