Przejdź do treści

Jurorzy Konkursu Piosenki Radosnej

Nagrania Półfinalistów Konkursu Piosenki Radosnej zostały wysłane do Jurorów. Zaproszenie do komisji oceniającej przyjęli (sprawiając nam ogromną radość!) świetni artyści z Dąbrowy Górniczej.

Każdy z nich jest osobowością, reprezentującą inny gatunek muzyczny i jesteśmy ogromnie ciekawi ich opinii! Kto znajdzie się w finałowej szóstce konkursu? Tego dowiemy się już 30.04 w samo południe!

Agata Widera-Burda – śpiewaczka operowa, solistka i korepetytor Chóru Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum. Współpracuje na stałe z Operą Krakowską w charakterze śpiewaka solisty. Jest także instruktorem wokalnym w Ośrodku Kultury w Będzinie, jak również w placówkach Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Agata Widera - Burda
Agata Widera – Burda

Jarosław Cyba – twórca i lider popularnego Kabaretu DNO. Animator kultury , reżyser, inicjator nietuzinkowych wydarzeń artystycznych. Zasłynął jako wokalista za sprawą koncertów popularyzujących twórczość Jacka Kaczmarskiego. Pomysłodawca Festiwalu kabaretowego DebeŚciaK. Instruktor kabaretowy, jak również instruktor Amatorskiego Klubu Filmowego w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Jarosław Cyba
Jarosław Cyba

Przemysław Smolarski – wokalista, aranżer, multiinstrumentalista, kompozytor, tworzący głównie w gatunkach muzyki pop i rock. Uczestnik programu „The Voice OF Poland” i telewizyjnego show „Bitwa na głosy” w drużynie Ewy Farnej. Lider zespołu muzycznego „Poczytalni”, działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Pomysłodawca licznych inicjatyw artystycznych i trener wokalny.

Przemysław Smolarski
Przemysław Smolarski