Przejdź do treści

„IV Dotyk Dźwięku” już za nami

IV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych I Słabo Widzących „Dotyk Dźwięku” już za nami.

To było wspaniałe wydarzenie i przeżycie zarówno dla artystów, którzy wystąpili, jak i ( mamy nadzieje) dla publiczności, która tak licznie przybyła na nasz koncert.

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza fundacja mogła wziąć udział jako współorganizator w realizacji tego przedsięwzięcia. Nie dalibyśmy jednak rady gdyby nie ogromna pomoc finansowa, materialna, jak również wsparcie i wielkie serce firm, instytucji, organizacji pozarządowych i osób prywatnych.

Dziękujemy zatem :
Panu Prezydentowi Dąbrowy Górniczej Zbigniewowi Podrazie

Organizatorom :
Pracownikom Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej oraz Dyrekcji i Pracownikom Pałacu Kultury Zagłębia

Wielkie podziękowania ślemy do Dyrekcji i Pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Dla Dzieci Niewidomych I Słabo Widzących im.: Zofii Ksiązek – Bregułowej w Dąbrowie Górniczej – współorganizatorów przeglądu.

Dziękujemy bardzo naszym sponsorom:
Firmie „ DRAGON” Ochrona Mienia I Osób z siedzibą w Katowicach
Firmie odzieżowej „ Cristal” z siedzibą w Siemianowicach Śląskich
Firmie „ EMK” z siedzibą w Wojkowicach
Firmie „Studio Reklamy – drukarnia MEDIA” z siedzibą w Będzinie
Barowi „ TOMAS” – Dąbrowa Górnicza – Gołonóg
Pubowi „ Źródełko u Lutka” – Dąbrowa Górnicza – Gołonóg

Dziękujemy również sponsorom prywatnym !

Serdeczne podziękowania ślemy także do naszych darczyńców, a byli nimi:
Pani Danuta Lech – Prezes „Dąbrowskiego Stowarzyszenia Rodzin w Kryzysie”
Pani Alicja Chachaj – Członek Zarządu „ Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca” w Zabrzu
Pani Iwona Wilk – Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

Za pomoc w przygotowaniach do organizacji koncertu oraz udział w organizowanej przez nas zbiórce publicznej dziękujemy z całego serca naszym przyjaciołom i wolontariuszom:
Małgorzacie Gębczyńskiej, Oli i Piotrkowi Giełżeckim, Barbarze i Mirosławowi Juszczak, Oli Baruch, Iwonie i Adrianowi Zięba, Katarzynie Puchowskiej, Bożenie Żelichowskiej, Monice i Krystianowi Gajak, Renacie Pozorskiej i Oli Pozorskiej, Dominikowi Maleckiemu, Dorocie Kobuszewskiej, Beacie Tomczyk.

Wielkie buziaki ślemy także wszystkim tym, którzy nie pozostali obojętnie wobec kwestujących wolontariuszy i pomagali nam wrzucając pieniążki do naszych puszek.

Dziękujemy chłopakom z zespołu „ Giga Drum” z Gorzowa Wielkopolskiego za świetną współpracę.
Największe podziękowania kierujemy do wszystkich artystów, którzy wystąpili podczas IV przeglądu „Dotyk dźwięku”. Pamiętajcie, że jesteście dla nas ogromną inspiracjom, dajecie nam i wszystkim, którzy Was słuchają wiele radości i przekazujecie mnóstwo pozytywnych emocji!

Kochani!
W najbliższym czasie na naszej stronie internetowej zamieścimy protokół z organizowanej przez nas zbiórki publicznej, a także obszerną relację z koncertu wraz ze zdjęciami. Zaglądajcie na naszą stronkę. Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy!!!