Przejdź do treści

II koncert „Wygrajmy Razem” za nami

„Ach, co to był za koncert!”- relację z wielkiego wydarzenia artystycznego, jakim był II koncert „WYGRAJMY RAZEM” znajdziecie Państwo w linku realizowane projekty, zaś zdjęcia w naszej galerii.

Tego projektu nie udałoby nam się zrealizować gdyby nie pomoc i wsparcie instytucji i osób prywatnych. Wszystkim chcielibyśmy w tym miejscu złożyć serdeczne podziękowania.

Dziękujemy zatem: Panu Prezydentowi Dąbrowy Górniczej za roztoczenie patronatu honorowego nad koncertem i wspieranie naszych inicjatyw TVS, Polskiemu Radio Katowice oraz gazecie „Dziennik Zachodni”- za to, że pokazują, mówią i piszą o ważnych dla nas wydarzeniach, które pomagają w promowaniu fundacji i jej podopiecznych.

Dyrekcji i pracownikom Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej-za ogromne zaangażowanie w realizację naszego projektu, za wszelką pomoc i profesjonalizm.
Dyrekcji, pracownikom a przede wszystkim uczniom i podopiecznym dąbrowskiego WTZ „OTWATRE SERCA” i SOSW dla dzieci niewidomych i słabo widzących w Dąbrowie Górniczej- za przygotowanie pięknej wystawy prac plastycznych.

Ogromne podziękowania dla sponsorów fundacji i samego koncertu należą się firmą: Koksownia Przyjaźń, Ochrona Mienia i Osób „DRAGON”, Cristal Chrobok Krystyna, Delic Pol, Akcept, Media Publishing Polska.