Przejdź do treści

Fundacja „Wygrajmy Razem” w telewizyjnym koncercie na krakowskim rynku

Wspaniałą przygodę przeżyli w minioną niedzielę (7.06.2015), założyciele dąbrowskiej Fundacji „Wygrajmy Razem” (Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch), jak również współpracujący z organizacją artyści. Wszystko za sprawą wspaniałego koncertu pod hasłem „Razem Mimo Wszystko” kończącego trwające w Krakowie „Dni Integracji” realizowane przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Fundacja Pani Anny Dymnej zaprasza co roku do tego przedsięwzięcia sześć organizacji pozarządowych i sześć wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej. Koncert ma na celu promocję małych, ale prężnie działających NGO, które nie mają takiego przebicia w mediach, jak wielkie fundacje.

Przedstawiciele organizacji mogą opowiedzieć o działalności reprezentowanych podmiotów, a gwiazdy uświetniają tę prestiżową imprezę. W tym roku wśród sześciu podmiotów trzeciego sektora znalazła się właśnie Fundacja „Wygrajmy Razem”. Widzowie koncertu mieli okazję nie tylko poznać jak funkcjonuje i działa dąbrowska organizacja, ale mogli również posłuchać wielkiego hitu z repertuaru „Czerwonych Gitar” w wykonaniu fundacyjnego zespołu pod nazwą „Mezalians Art”, który tworzą Łukasz, Karolina i ich czworo przyjaciół. Oprócz tego Łukasz Baruch jako reprezentant zespołu został zaproszony do finału koncertu, dzięki czemu zaśpiewał w towarzystwie finalistów „Festiwalu Zaczarowanej Piosenki” i takich gwiazd polskiej sceny jak: Halina Mlynkova, Justyna Steczkowska, Adam Nowak, Hania Wyszkoni czy Maria Sadowska. Całe przedsięwzięcie w pięknym stylu poprowadzili Anna Dymna z Piotrem Polkiem.

Koncert pod hasłem „Razem Mimo Wszystko” z udziałem artystów Fundacji „Wygrajmy Razem” zostanie wyemitowany 20.06.2015 w TVP2. Start o godzinie 14.35.

Iwona, Łukasz i Karolina opowiadają o działalności Fundacji „Wygrajmy Razem”.

1. Iwona, Łukasz i Karolina opowiadają o działalności Fundacji „Wygrajmy Razem”.

Rozmowę na scenie prowadzili Anna Dymna i Piotr Polk.

2. Rozmowę na scenie prowadzili Anna Dymna i Piotr Polk.

Grupa wokalna „Mezalians Art” jako jedna z gwiazd koncertu.

3. Grupa wokalna „Mezalians Art” jako jedna z gwiazd koncertu.

Łukasza Barucha w finałowym utworze wspierała Halina Mlynkova.

4. Łukasza Barucha w finałowym utworze wspierała Halina Mlynkova.

Prezes Fundacji „Wygrajmy Razem” w pięknym towarzystwie.

5. Prezes Fundacji „Wygrajmy Razem” w pięknym towarzystwie.

Wszyscy artyści na scenie podczas finału koncertu. 

6. Wszyscy artyści na scenie podczas finału koncertu.