Przejdź do treści

Dziękujemy za oddanie głosów na nasz projekt „EDU – ANIMACJA”

Przyjaciele! Zakończyła się tegoroczna V edycja programu TESCO „Decydujesz- Pomagamy”. Z radością pragniemy poinformować, że projekt naszej fundacji pod tytułem „EDU-ANIMCJA” zwyciężył w mikroregionie Dąbrowa Górnicza – Sosnowiec zdobywając aż 12861 głosów!!! Chcemy najpiękniej podziękować wszystkim klientom TESCO, którzy wzięli udział w głosowaniu, a szczególnie tym, którzy wrzucali żetony do naszej urny.

Dziękujemy również takim, którzy nie robią zakupów w TESCO, ale trzymali za nas kciuki. Zwycięstwo w programie granatowym TESCO wiąże się dla nas z dotacją w wysokości 5000 zł, która będzie przeznaczona na stworzenie edukacyjnego filmu animowanego o osobach niepełnosprawnych. Twórcami będą dzieci z dąbrowskich świetlic środowiskowych prowadzonych przez naszego Partnera w tym projekcie Stowarzyszenie „Dar Serca”.

Do działania przystąpimy w ostatnim tygodniu czerwca 2019. Na koniec chcieliśmy podziękować i pogratulować organizacjom, z którymi rywalizowaliśmy, a były nimi: dąbrowskie Stowarzyszenie „Ziemia i My” jak również Klub Profilaktyczny „Ekipa” w Katowicach-Szopienicach.

Edu - animacja podziekowanie