Przejdź do treści

Drugi etap konkursu Zagłębie Dąbrowskie – Moja Mała Ojczyzna

Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch wzięli dziś udział jako jurorzy w drugim etapie Regionalnego Konkursu „Zagłębie Dąbrowskie – Moja Mała Ojczyzna”. Wydarzenie realizowane było w dąbrowskiej SP20 z Oddziałami Integracyjnymi.

Artystów Fundacji „Wygrajmy Razem” zaprosiła do komisji oceniającej nauczycielka Anna Misiewicz – Paś wspólnie z Dyrekcją SP20. Oprócz Łukasza i Karoliny jurorami byli między innymi Pani Małgorzata Durbacz (Naczelnik Wydziału Oświaty UM w Dąbrowie Górniczej) i Pan Maciej Szaniawski (Dyrektor ZSP5 w Dąbrowie Górniczej).

Poziom wykonawczy młodych artystów był bardzo wysoki. Warte podkreślenia jest, że do piosenek promujących Sosnowiec, Będzin, czy Dąbrowę Górniczą uczniowie wspólnie z nauczycielami napisali piękne teksty. Młodzi wokaliści występowali w solo, a także w zespołach. Wrażenia i emocje towarzyszyły zarówno występującym jak i zgromadzonej publiczności.

Na zakończenie wydarzenia Zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem” zaśpiewał z dedykacją dla wszystkich uczestników piosenkę pod tytułem „Kalejdoskop” (tekst: Łukasz Baruch, muzyka: Grzegorz Dowgiałło). Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tej, piękniej inicjatywie.

8 Fotografii przedstawiających wydarzenia z konkursu: prezentacje uczestników, nagrody, obrady jury i występ gości z Fundacji "Wygrajmy Razem"
Tak było w SP20