Przejdź do treści

„Dotyk Dźwięku” – próba w studio RECORDS

Ósma edycja jednego z najważniejszych projektów Fundacji „Wygrajmy Razem” już za tydzień! Przygotowania idą pełną parą. Obecnie jesteśmy na etapie nagrywania podkładów do ćwiczeń. Możliwość nagrania aranży dla wokalistów projektu pojawiła się dzięki współpracy z studiem RECORDS.

Jego właścicielem jest Paweł Wietrzyński – perkusista grający między innymi z zespołem ECHOTOWN (kapela ta będzie akompaniowała artystom podczas „Dotyku Dźwięku”). Paweł prowadzi swoje studio od ponad dwudziestu lat. Dzięki jego doświadczeniu praca nad repertuarem koncertu przebiega szybko i profesjonalnie. Nad aranżacją piosenek pracował klawiszowiec zespołu Adam Feliksik. Możemy być zatem pewni, że nie tylko wokaliści przeglądu, ale i publiczność będą zadowoleni. W sobotę (23.05.) w studio RECORDS zjawili się Kasia Wachnik z Warszawy i Jakub „KŁAK” Kubik, aby prześpiewać kawałki z którymi wystąpią podczas przeglądu „Dotyk Dźwięku” 31 maja.

Słuchając ich, w trakcie prezentowania swoich wokalnych umiejętności, można było poczuć prawdziwą moc i pozytywną energię. Jeżeli tak było na próbie, to jak będzie na koncercie!? Żeby się przekonać Musicie być z nami w najbliższą niedzielę w dąbrowskim parku Hallera. Startujemy o godzinie 15.00!!!

Adam Feliksik przy pracy z wokalistami.

Adam Feliksik, Kasia Wachnik i Kłak

Kasia i KŁAK ćwiczą w duecie

Kasia i Kłak

Wszystko zostało zarejestrowane 🙂

Efekty pracy na monitorze

Baruch & KŁAK  rozmawiają na temat koncertu

Baruch & KŁAK  rozmawiają na temat koncertu