Przejdź do treści

BIESIADA ARTYSTYCZNA „WYGRAJMY RAZEM” 2012 – DZIĘKUJEMY!

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że jeden z naszych sztandarowych projektów, jakim jest Biesiada Artystyczna okazał się niewątpliwym sukcesem. Mimo niesprzyjającej pogody na zewnątrz i (niestety) niezbyt wysokiej temperatury panującej w ząbkowickim Domu Kultury publiczność dopisała (dziękujemy!), a artyści przez nas zaproszeni jak zwykle dali z siebie wszystko i pokazali sztukę na najwyższym poziomie.

Przedsięwzięcie tej wielkości i rangi jest przygotowywane przez kilka miesięcy przy zaangażowaniu i wsparciu wielu osób, instytucji, organizacji i firm, których wielka pomoc sprawia, że efekt końcowy – w tym przypadku koncert i jego oprawa ma tak wysoki poziom organizacyjny i artystyczny. Biorąc pod uwagę powyższe Zarząd Fundacji „WYGRAJMY RAZEM” pragnie z całego serca podziękować:

Marszałkowi Województwa śląskiego (patronat honorowy)
Pani Posłance do Europarlamentu – Małgorzacie Handzlik (patronat honorowy)
Panu Prezydentowi Dąbrowy Górniczej – Zbigniewowi Podrazie (patronat honorowy)
Dyrekcji i pracownikom Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (partner w realizacji projektu)
Kierownictwu, pracownikom i podopiecznym Warsztatu Terapii Zajęciowej „Otwarte Serca” w Dąbrowie Górniczej (partner w realizacji projektu)
Dyrekcji, pracownikom i uczniom SOSW dla Dzieci Słabo widzących i Niewidomych w Dąbrowie Górniczej (partner w realizacji projektu)
Telewizji Polskiej – oddział Katowice (patronat medialny)
Magazynowi Nasze Sprawy poświęconemu osobom niepełnosprawnym (patronat medialny)
Gazecie Dziennik Zachodni (patronat medialny)
Urzędowi Miejskiemu w Dąbrowie Górniczej (wsparcie)
Pracownikom Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości przy UM w Dąbrowie Górniczej (wsparcie merytoryczne)
firmie – Biuro Obrachunkowe „WN-MA” (wsparcie)
firmie – Security Dragon (wsparcie)
firmie – Piekarnia i Ciastkarnia „Król” (wsparcie)
firmie – CRISTAL Chrobok Krystyna (wsparcie)
firmie – Innowacyjne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „POLIN” (wsparcie)
Pani Elżbiecie Wyleżuch (wsparcie)
Pani Wiesławie Podziewskiej (wsparcie)
Wolontariuszom i pomocnikom: Agacie Jurdze, Renacie Pozorskiej, Aleksandrze Baruch, Bożenie Żelichowskiej, Dagmarze Bilińskiej, Kornelii Bilińskiej, Joannie Gadawskiej, Piotrowi Giełżeckiemu, Małgorzacie Gębczyńskiej, Henryce Baruch, Barbarze Juszczak, Halinie Fitko, Iwonie i Adrianowi Ziębom, Grzegorzowi Dowgiałło, Przemkowi Cackowskiemu.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy, za to, że dzięki Wam wszystko co robimy staje się łatwiejsze i daje nam mnóstwo satysfakcji! Na koniec informujemy, że dzięki zbiórce publicznej przeprowadzonej wśród niezwykle hojnej publiczności zgromadzonej na koncercie udało nam się zebrać kwotę w wysokości 706zł, 73gr. Pieniążki te zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów realizacji tegorocznej Biesiady Artystycznej „Wygrajmy Razem”.

Relacja z koncertu oraz zdjęcia już wkrótce w działach: realizowane projekty i galeria.