Przejdź do treści

Artyści Fundacji „Wygrajmy Razem” zaśpiewają dla Seniorów!

Nie ulega wątpliwości, że ostatnimi laty seniorzy rzeczywiście są na topie i stanowią wspaniały przykład dla młodszych pokoleń jak można cieszyć się życiem i być aktywnym. W Dąbrowie Górniczej od tego roku „Dzień Seniora” jest świętowany oficjalnie, a organizacja tego święta wpisana została jako jedno z zadań Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

„Dzień seniora 2017″ organizują nasi przyjaciele ze Stowarzyszenie Razem w Przyszłość , którzy prowadzą prężnie działający Klub Seniora i Juniora „Manhattan” . Nasze organizacje wspierają się od lat nawzajem. Podobnie będzie i tym razem, ponieważ w ramach programu artystycznego na scenie w Parku Hallera pojawią się artyści – Pracownicy Fundacja Wygrajmy Razem : Iwona Zięba , Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch .

Wspólnie zaśpiewają półgodzinny koncert składający się polskich przebojów. W imieniu Organizatorów i naszym serdecznie zapraszamy do Parku Hallera. Jutro to jest 20 Czerwca. Oprócz występów artystów Fundacji „Wygrajmy Razem” będzie wiele atrakcji, nie tylko dla Seniorów. 

seniorzy